Obsługa muzyczna przyjęć weselnych i okolicznościowych.
Pracujemy z usługodawcami oferującymi najwyższy poziom usług z zakresu obsługi muzycznej.
Prowadzenie
imprezy

Przyjęcia weselne wraz z pełnym prowadzeniem od przywitania do pożegnania poprzez zabawy np. oczepiny oraz te w trakcie przyjęcia.

Bogaty
repertuar

Wasi goście będą zadowoleni jeśli zespół muzyczny będzie wykonywał różnorodny repertuar, zagra z uśmiechem i pełnym zaangażowaniem.

Markowy sprzęt
i oświetlenie

Nie tylko instrumenty, ale też odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie decydują o nastroju jaki będzie panował podczas całonocnej imprezy.

Niezawodność
i doświadczenie

Wiele zagranych imprez w całej Polsce, kilkaset godzin spędzonych na scenie. Nie odwołane ani jedno zlecenie świadczy o profesjonaliźmie.

Dobry zespół na weselu, to podstawa...

Od oprawy muzycznej wesela zależy w największym stopniu jakość zabawy gości oraz samej Pary Młodej.

Styl wesela, wiek gości oraz miejsce gdzie odbywa się zabawa, mają największe znaczenie przy wyborze zespołu muzycznego. Na uroczysty, elegancki obiad weselny wybierzemy raczej kwartet smyczkowy, będzie można wtedy na pewno spokojnie porozmawiać z najbliższymi. Na wesele w stylu góralskim najodpowiedniejsza będzie lokalna żywiołowa kapela, która zapewni niepowtarzalny klimat takiej imprezy. Jeżeli na weselu większość gości jest młodych bądź w tak zwanym 'wieku średnim' DJ będzie trafnym wyborem. Natomiast jeżeli nie wyobrażamy sobie wesela bez tradycyjnej orkiestry weselnej to właśnie ją wybierzmy. Pamiętajmy, że wesele to zabawa nie tylko dla gości ale również dla 'młodych', w tym dniu mają się świetnie bawić, aby móc potem wspominać ten wspaniały wieczór przez długie długie lata. Oferujemy Wam takie zespoły weselne, który będzą w stanie zapewnić wspaniałą zabawę, aż do białego rana. Zespoły muzyczne, kapele weselne, Dj wodzirej na wesele, orkiestra weselna wszystko u nas.