DJ-Wodzirej śpiewający - grający - prowadzący

Muzyka jest jednym z najważniejszych elementów każdej imprezy tanecznej i w bardzo dużym stopniu sposób wpływa na jej ostateczny efekt, dlatego zawsze indywidualnie ustalam ją z Klientem, w zależności od wieku i upodobań gości. Dodatkowo każdy z gości może w dowolnej chwili poprosić o konkretny utwór, zamówić dedykację. Widok świetnie bawiących się gości daje ogromną satysfakcję i radość z wykonywanej pracy.
Jako Dj i Wodzirej na weselu prowadzę całe przyjęcie od rozpoczęcia, aż do samego zakończenia poprzez liczne toasty, oczepiny i inne przewidziane atrakcje. Moim pomysłem na porwanie gości jest ich integracja na parkiecie, wykorzystując do tego różne tańce integracyjne, quizy i konkursy. Oferuję również swoje usługi w zakresie poprowadzenia poprawin.
Imprezy te mają oczywiście różnych odbiorców, dlatego zawsze muzyka jest dobierana pod kątem wieku i upodobań uczestników zabawy.
Dla uatrakcyjnienia zabawy, posiadamy rampę z różnego rodzaju efektami świetlnymi, dym, lasery, reflektory, które dodatkowo dekorują salę światłem. Gwarantujemy rzetelną realizację umowy zgodnie ze wspólnie ustalonym planem imprezy.

ZASIĘG DZIAŁANIA

Przede wszystkim województwa mazowieckie, lubelskie, podlaskie.

WIĘCEJ NA STRONIE: WWW.USLUGIMUZYCZNE.WAW.PL

KONTAKT