Nowoczesne kosmetyki ziołowe

Najwyższa jakość

Produkty Firmy HILDEGARD BRAUKMANN Kosmetik, łączące w sobie jedyną w swoim rodzaju dojrzałą wiedzę z najnowszymi osiągnięciami badań dermatologicznych, gwarantują najwyższą skuteczność i tolerancję. Celem jest przywrócenie naturalnej równowagi skóry, która zostaje pobudzona, a jej naturalna energia własna aktywowana i zregenerowana. W jednej z najnowocześniejszych fabryk w Europie, w oparciu o standardy higieniczne, wytwarzane są kosmetyki Marki HILDEGARD BRAUKMANN, poddawane zawsze ścisłej kontroli jakości.

Indywidualne rozwiązania

Własne badania oraz nieustanny rozwój, ścisła współpraca z dermatologami klinik uniwersyteckich, intensywny kontakt z Klientem oraz „wysoka jakość a niska cena” stanowią podstawę sukcesu naszej Firmy, którego efektem w Polsce jest np. współpraca z ośrodkami: Geovita.pl

Wizjoner i przedsiębiorca

Z chwilą utworzenia firmy w 1962 Hildegard Braukmann przekonana była o tym, iż pięknej i zdrowej skóry nie osiągniemy w inny lepszy sposób, jak z pomocą sił natury.

Od samego początku propagowała i wspierała kosmetykę ziołową, torując tym samym drogę dla rozwoju filozofii efektywnej i delikatnej kosmetyki, której to do dnia dzisiejszego nadawany jest kierunek.


Poznaj naszą firmę

Odwiedź nas na:
HILDEGARD BRAUKMANN Kosmetik
oddział w Polsce ul. Topolowa 16, 05-420 Józefów
E-mail: biuro@hbkosmetik.pl
Obsługa klienta: (+48) 22 498-1446
IMPRESSUM